top of page

Choose your pricing plan

  • Class Pass

    24$
    Every month
    View one class per month
     7 day free trial
    • View one class per month
  • Food Geek Monthly Class Pass

    64.99$
    Every month
    Plan to take more than one class per month? This is the way to go!
     7 day free trial
    bottom of page